Buharlı Bahçe Serinletme Sistemleri

Buharlı Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Buharlı Bahçe serinletme ve soğutma sistemleri, sıcak yaz aylarında insanların aileleri ya da sevdikleriyle rahatlıkla yemek yemeleri adına ıslatmadan serinletme sağlayan sistemdir. Sistem, su sisi ile ortamın sıcaklığını 15 dereceye kadar düşürürken; uçan kanatlı böceklerin mekana girmesini de engeller. Havanın nem oranını dengeleyerek kaliteli ve ferah bir ortam oluşmasını sağlar. Ayrıca düşük enerji kullanımı nedeniyle düşük maliyete sahip olduğu için Buharlı Bahçelar tarafından çok tercih edilir. maliyetleri ile ek bir gider oluşturmazlar.

Buharlı Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Buharlı Bahçe soğutma ve serinletme sistemler, mist soğutma sayesinde soğuk hava perdesi oluşturur. Suyun püskürtülmesi sonucu, nozullar sayesinde 5 ile 15 mikron su zerrecikleri haline dönüşmesi ile ortamdaki sıcak havanın etkisiyle buharlaşan su zerreciklerinin ortamda sisli bir hava oluşturması mantığıyla çalışır. Su zerrecikleri buharlaşarak ortamı serinletirken; ıslanmaya neden olmaz.

Buharlı Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Buharlı Bahçe serinletme ve soğutma sistemleri, serinletme sırasında koku, sineklenme ve tozlanma gibi olumsuzlukların Buharlı Bahçeda yaşanmasını engeller.

Oluşturulan soğuk hava perdesi, havayı soğutarak içeri sokarken; mevcut olan tozun açık alan olan mekana girmesini engeller.

İşletmenizin hem görsel açıdan çekici olmasını sağlarken; rahat, serin ve hijyenik bir ortam sağladığı için işletmenizin daha çok tercih edilmesini sağlar. Böylelikle görsel olarak çekici olan Buharlı Bahçeız için ücretsiz reklam yaparak müşteri potansiyelini arttırırsınız.

Buharlı Bahçe serinletme ve soğutma sistemi kurulum açısından zaman tasarrufu sağlar. Ortalama 4-5 saat gibi kısa bir sürede kurulur.

Buharlı Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemlerinin Fiyatları

Buharlı Bahçe serinletme ve soğutma sistemleri, ortamın büyüklüğüne göre projelendirilir. Büyüklük durumuna göre kullanılan parça sayısı değişlik gösterdiği için fiyatlarla değişkenlik gösterir. Ama kurulum maliyeti işletmenizin oldukça ekonomiktir.

Kurulum sonrasında az enerji kullandığı için, elektrik faturasında belirgin bir oranda artışa sebep olmaz. Açık alan mekanların en önemli sorunu olan tozlanmayı da engellemesi de müşteri sayısında artışa neden olacaktır.

Buharlı Bahçe serinletme ve soğutma sistemlerini Buharlı Bahçelarınıza kurdurarak; müşteri potansiyelinizde artış yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.megamist.com.tr adresimizden bizimle iletişime geçmektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*